- COUGAR GAMING

Цена
€68 82 / 134 60 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Охладителна система - тип | Liquid Cooling Radiator |
| Вентилатори-брой | 3 x 120*25*120 |
| Радиатор-дълбочина | 27 мм |
| Височина на радиатора | 121 мм |
| Ширина на радиатор | 392 мм |
| Съвместими устройства | CPU |
| Охладителна система - характеристики | Алуминий PWM Control RGB LED |
| Тип конектор на дънната платка | 3-pin/4-pin |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Външен цвят | Черен |
| Номинална Скорост | 2500 RPM |
| Въздушен поток при определена скорост | 78.2 CFM |
| Номинална скорост мин | 700 RPM |
| Номинален Ток | 0.85 A |
| Типично ниво на шум при работа | 38 dB |
| Waterblock Depth | 70 |
| Waterblock Height | 70 |
| Waterblock Width | 59 |
| Pump Speed | 2700 |
| Номинална Мощност | 10.2 W |
| Rated Voltage Support | 5 V ~ 12 V |
| Вградени устройства | LCD display |
| Waterblock Material | Copper |
| Тегло | 2.24кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | AIO водно охлаждане |
| Размер на радиатор | 360 mm |
| Поддържани сокети | LGA1700 |
| Поддържани сокети | LGA1200 |
| Поддържани сокети | LGA1851 |
| Поддържани сокети | AM5 |
| Поддържани сокети | AM4 |
| Поддържани сокети | LGA1366 |
| Поддържани сокети | AM3 |
| Поддържани сокети | AM2 |
| Поддържани сокети | FM2 |
| Поддържани сокети | FM1 |
| Поддържани сокети | LGA115X |
| Размер на вентилатор | 120 mm |
| Брой вентилатори (count) | 3 |
| RGB подсветка | ARGB |
| LCD/дисплей | Да |
| Максимална скорост на вентилатор (RPM) | 2500 RPM |
| Ниво на шум (dBA) | 38 dBA |
| Скорост на помпа (RPM) | 2700 RPM |
| Тегло | 2.24кг |
COUGAR Poseidon Vistek ARGB 360 AiO течно охлаждане - Черно
Насладете се на охлаждане от следващо ниво и визуална персонализация с COUGAR Poseidon Vistek ARGB 360 AiO течно охлаждане. Проектирано за ентусиасти, това цялостно решение комбинира ефективно разсейване на топлината с жив 1.9-инчов цифров дисплей и зашеметяващо ARGB осветление, за да подобри вашата гейминг или работна станция.
Ключови Предимства
- Кристалночист мониторинг на системата — Известен 1.9-инчов цифров дисплей на главата на помпата предоставя показания в реално време на критични показатели за производителност като температура на процесора, обороти на вентилатора и TDP на процесора, информирайки ви с един поглед.
- Оптимизирана термична ефективност — Снабден с UTTERIGHT ребра на радиатора, прецизно контурирани под прав ъгъл, този охладител разширява повърхността за пренос на топлина, изтласквайки термичната ефективност отвъд конвенционалните структури. Уголемената медна охлаждаща плоча допълнително подобрява топлопроводимостта.
- Унифициран ARGB дизайн на вентилаторите — Иновативните Unity 360 ARGB вентилатори с една рамка опростяват инсталацията и окабеляването, като същевременно осигуряват прецизно PWM-контролирано охлаждане и ефектни адресируеми RGB светлинни ефекти.
- Широка съвместимост — Насладете се на широка съвместимост с голямо разнообразие от Intel сокети, включително LGA1851, 1700, 1200, 115X, 1366, и AMD сокети като AM5, AM4, AM3, AM2, FM2, FM1.
- Въртяща се глава на помпата — Главата на помпата е регулируема за 360° ориентация на дисплея, осигурявайки перфектно подравняване и естетика във всяка компютърна конфигурация.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на радиатора | 360 mm |
| Размери на радиатора (Д x Ш x В) | 392 x 121 x 27 mm |
| Материал на радиатора | Алуминиева сплав |
| Размер на вентилатора | 120 mm |
| Брой вентилатори | 3 |
| Скорост на вентилатора | 700-2500 RPM ±10% |
| Въздушен поток на вентилатора | 78.2 CFM |
| Статично налягане на вентилатора | 5.4 mmH₂O |
| Ниво на шум | 38 dB(A) |
| Скорост на помпата | 2700 ±10% RPM |
| Материал на студената плоча | Мед |
| Дължина на тръбите | 390 ±5 mm |
| Поддържани процесорни сокети | Intel LGA1851/1700/1200/115X/1366, AMD AM5/AM4/AM3/AM2/FM2/FM1 |
| Тип дисплей | 1.9-инчов цифров дисплей |
| RGB подсветка | Адресируема RGB (ARGB) |
Какво има в кутията
- COUGAR Poseidon Vistek ARGB 360 AiO течно охлаждане
- Unity 360 ARGB вентилаторен модул
- Монтажен комплект за Intel
- Монтажен комплект за AMD
- Термо паста
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







